Králičí monodieta

Naše firma Staz s.r.o. může s hrdostí prohlásit, že jako jedna z mála na světě má vlastní, praktické, takřka patnáctileté zkušenosti s takzvanými grain free, čili krmivy bez obilí. Letité zkušenosti jsme získávali díky krmivům FirstMate, a to recepturám FirstMate Original a FirstMate Lamb&Potato. Tak se před lety jmenovaly krmiva, která bychom v dnešní době mohli nazvat monodietami. Monodiety jsou založeny na co nejmenším množství surovin, které se používají při výrobě. Obsahují jeden druh kvalitního dietního živočišného proteinu a jeden zdroj uhlohydrátu. Význam monodiet se stupňuje přímoúměrně vzhledem ke zhoršující se kvalitě potravin. Bohužel dnes se nejen u zvířat, ale i u lidí setkáváme s častými případy potravinových intolerancí. Výhodou naší firmy je co nejtěsnější každodenní kontakt se zákazníky a jejich zvířecími miláčky, neboť každý z našich nejúspěšných spolupracovníků je úspěšným, mnohaletým chovatelem psů, ale zároveň i autoritou v různých odvětvích kynologie.

Prostřednictvím našich vlastních pracovníků, ale i našich zkušených spolupracovníků jsme připravení každý den diskutovat s chovateli a být jim nápomocni při řešení jejich případných problémů a to i takových, které byly doposud neúspěšné. O tom koneckonců svědčí i řada pozitivních referencí. Jelikož vývoj jde neustále kupředu, ani my nechceme na jedinou vteřinu zatrnout a snažíme se být vždy o kousek, no někdy i o parník dříve před ostatními.

Jeden z druhů kvalitních dietních živočišných proteinů, který nám v našem portfoliu donedávna chyběl, je celosvětově chovaný, a také i pro člověka jedinečný, králík. Proč právě králík? Králičí maso je lehce stravitelné, jemné, má nízký obsah cholesterolu a v neposlední řadě je velmi chutné.To jsou argumenty, které se nedají přehlédnout a tak jsme leta hledali. Věřte tomu, že i když celosvětová nabídka je široká a všude se na vás valí přetlak krmiv pro psy a kočky, najít to opravdu kvalitní je jako hledat jehlu v kupce sena. V měsíci červenci 2012 jsme do naší nabídky konečně zařadili psí krmení vyrobené z králičího masa. Je určeno nejen všem zdravým psům, a to bych chtěl zdůraznit, ale je vhodné i pro psy trpící potravinovými intolerancemi, nebo i pro psí alergiky. S kombinací králík a brambory se nesetkáváme na každém kroku a výroba takovéto receptury mimo jiné není z nejlevnějších. Díky svému složení námi nově dovezená receptura Club Prolife Rabbit&Potato přispívá k celkovému posílení imunitního systému. Obsahuje výtažek z juky, která podporuje látkovou výměnu. To oceníte obzvláště u psů chovaných uvnitř v bytě, kteří tak netrpí velmi nepříjemnou plynatostí. Povšimněte si i vysokého obsahu vitamínu E, který svědčí o opravdu ideálním způsobu přírodní konzervace krmiva pro psy. L-carnitin, který krmivo obsahuje, pomáhá přeměně tuků na energii a chrání srdce. Povšimněte si i optimálního poměru vápníku a fosforu. Přídáme-li k tomu mamanoligosacharidy, fruktooligosacharidy,či bioflavonoidy (citrusový výtažek), což jsou antioxidanty rostlinného původu, které patří do skupiny vitamínů, které napomáhají vstřebávání vitanínu C, pak se nemusíme stydět říci, že námi na trh nově uvedená receptura Club Prolife Rabbit&Potato je ideálním krmivem pro Vašeho psího miláčka. Ti naši domácí si už na králíčkovi vesele pochutnávají.

Ing. Gerhard Stein


Poradna

Každý pes či kočka vyžaduje individuální přístup od svého majitele a tak také od svého veterináře.

Máte-li jakýkoliv problém, trpí-li Váš pejsek kožními, trávícími či jinými problémy neváhejte nás kontaktovat. Náš tým složený z chovatelů a veterinářů je Vám připraven poskytnout pomoc při řešení problémů.

Na Vaše dotazy odpovídají
Ing. Gerhard Stein a MVDr. Zoltán Tatarko