StazMedical Šampon pro štěňata s extraktem chmele


121 Kč

Jemný přírodní šampon určený k častému mytí. Dosahuje vynikajících výsledků při odstraňování nečistot a je určený pro všechna plemena psů. Nedráždí a nevysušuje pokožku, je vhodný i pro štěňata, pH je maximálně přizpůsobeno pokožce psů. Obsažený kondicionér přispívá ke zvláčnění, regeneraci srsti a usnadňuje její rozčesávání. Pravidelným používáním šamponu docílíte zdravé, silné a lesklé srsti.

 Aqua Purificata, Sodium Laureth Sulphate, Polyglucoside, Polyquartenium 7, Glycol Distearate, Hexylene Glycol, Panthenol, Humulus Lupus Extract, Parfum, Glyceryl Oleate, 2-bromo-2nitropropane-1,3-diol, Citric Acid.

Přiměřené množství šamponu naneste na namočenou srst a rovnoměrně vmasírujte do napěnění. Nechte chvíli působit, a poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. Při silně znečištěné srsti postup zopakujte. Srst vysušte fénem nebo nechte volně uschnout.
Šampon lze ředit vodou až do poměru 1:6

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 stupňů °C, chraňte před světlem. Spotřebujte nejlépe do 3 let od data uvedeného na obalu. 

Bezpečnostní opatření: Chraňte před dětmi. Jen k vnějšímu použití.

 

 

Napište svoje hodnocení

StazMedical Šampon pro štěňata s extraktem chmele

StazMedical Šampon pro štěňata s extraktem chmele

Šampon pro štěňata s extraktem chmele • bez barviv • upravené pH pro psí kůži • nedráždí a neškrábe v očích...

Napište svoje hodnocení

další podobné produkty

Poradna

Každý pes či kočka vyžaduje individuální přístup od svého majitele a tak také od svého veterináře.

Máte-li jakýkoliv problém, trpí-li Váš pejsek kožními, trávícími či jinými problémy neváhejte nás kontaktovat. Náš tým složený z chovatelů a veterinářů je Vám připraven poskytnout pomoc při řešení problémů.

Na Vaše dotazy odpovídají
Ing. Gerhard Stein a MVDr. Zoltán Tatarko