Školení na téma „Dietní krmiva“

V polovině června proběhlo firemní školení. Ze Slovenska za nám i přijel také MVDr. Zoltán Tatarko aby s námi podiskutoval na téma - „Dietní krmiva“. 
Zúčastnili se zaměstnanci, kteří jsou denně v kontaktu se zákazníky. Bylo to pro nás velice inspirativní, rozmanité a zajímavé. 
V první řadě je třeba si uvědomit, že veterinární diety nejsou léky a každá choroba má svůj původ! Nemoci psů a koček mohou být na jedné straně způsobené špatným životním stylem, za což mohou většinou samotní majitelé, ale také genetickými predispozicemi jednotlivých plemen k určitým nemocem. 
Řada PROLIFE napomáhá při léčbě jako kvalitní podpora léčení, například: cukrovky, střevních poruch, problémy s játry, ledvinami, nadváhou, alergií, nemocí močových cest a také jako podpora při rekonvalescenci po zákrocích.

V tuto chvíli zpracováváme tabulku, která by měla snadno a rychle pomoci při rozhodování, který produkt je vhodné zvolit. Věřte, že stejně jako Vám tak i nám jde v první řadě o dobrou kondici a zdravotní stav vašeho čtyřnohého přítele. Současná moderní doba odloučila člověka od přírody a změnila náš každodenní životní rytmus tak, že tyto změny bohužel často vedou k narůstajícímu stresu a psychickým i fyzickým obtížím. Proto si važme každé společně prožité chvíle, nezapomínejme denně kontrolovat chování zvířete a jeho zdravotní stav.