Forza10 HEALTHY BITES ICELANDIC SEA SALMON - SKIN

  • SKLADEM do 2 prac. dní u Vás

Forza10 Legend Healthy Bites Skin jsou pamlsky z lososa, volně loveného v islandském moři, které jsou vhodné pro psy s citlivou kůží a srstí.

Více informací

  • 170 g

184 Kč 

Forza10 Legend Healthy Bites Icelandic Sea Salmon jsou výživné grain-free pamlsky, vyrobené z jemně sušeného islandského lososa, s lahodnou strukturou a chutí, kterou psi milují. Možná si myslíte, že nevypadají tak nádherně jako ty pamlsky ze supermarketu, ale to jen přidává na jejich autenticitě, neboť do nich nepřidáváme žádné kypřiče. 

To co vidíte, je přesně to, co dostanete: vysoce kvalitní suroviny z Islandu, které činí Healthy Bites nejen extrémně chutnými, ale také zdravotně nezávadnými, neboť neobsahují žádné škodliviny. Jsou tedy perfektními pamlsky, stejně jako odměnou při výcviku.

VHODNÉ PRO:

  • udržení zdravotního stavu v kombinaci se suchým krmivem Legend

Složení: losos, bramborový škrob, guma cassia, minerály (síran zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, jodid draselný), vitamín D3

Analytické složky: hrubý protein (min.) 33%, hrubý tuk (min.) 25%, hrubá vláknina (max.) 1,5%, vlhkost (max.) 6,5%

Metabolizovatelná energie: 4291 kcal/kg; 21 kcal/pamlsek

Doporučené dávkování: každý pamlsek, překračující doporučenou denní dávku by měl být vykompenzován snížením dávky běžného krmiva. Př. na jeden pamlsek odebereme 1-1,5 lžičky granulí. Vždy svého psa pozorujte při podávání pamlsků. Vhodné pro psy starší 4 měsíce.

Napsat recenzi